audity

Potřebujete překontrolovat výkonnost vaší internetové reklamy třetí stranou? Tužky na váš SEO audit už máme nachystané a nabroušené.
Není nic jednoduššího, než se obrátit na nás.
Nestranně zhodnotíme optimalizaci webu nebo výkon PPC kampaní. Zvlášť u druhého typu reklamy dochází často k situaci, kdy se upravuje něco, co funguje skvěle. A to pouze proto, aby se něco vyfakturovalo nebo aby marketér mohl vykázat nějakou činnost.
 

Audit vám zodpoví otázky a pomůže udělat kvalifikovaná rozhodnutí.

Přípravné audity

Přípravné audity nám ve dvou krocích pomohou zhodnotit, co na vašich stránkách upravit. A na jaká klíčová slova optimalizovat.

Audit konkurence
Dříve než se rozhodnete pro optimalizaci na nějaké klíčové slovo, vyberte které. Audit konkurence vám pomůže kvalifikovaně se rozhodnut. A k tomu potřebujete jen analýzu klíčových slov.

SEO audit stránek
Zanalyzujeme technickou připravenost vašich stránek – on-page a off-page faktory. Dodáme seznam problémů spolu s jejich řešením. A výsledky s vámi během hodiny probereme.

Vyhodnocující audity

Výsledkem auditu je zhodnocení současné situace webu a doporučení, co a jak zlepšit. Nebo vašeho současného dodavatele pochválíme a vy budete mít ujištění z druhé strany, že váš dodavatel dělá, co má. A správně.

Nezávislý audit SEO
Zhodnotíme současnou optimalizaci od vašeho dodavatele a to jak on-page, tak kvalitu odkazů, které na vás směřují.

PPC audit
Podíváme se na vaše PPC kampaně, zhodnotíme jejich kvalitu a doporučíme změny k lepšímu.